State of Play z The Last of Us 2. Streaming na żywo, gdzie oglądać

State of Play z The Last of Us 2. Streaming na żywo, gdzie oglądać
Filmiki z gier Newsy Polecamy! PS4

Już dzisiejszego wieczoru Sony odpali kolejny odcinek State of Play, który w całości zostanie poświęcony jednej grze. Szykujcie się na wielki gameplay z The Last of Us 2. Gdzie oglądać? Razem z nami!

State of Play z The Last of Us 2 – kiedy?

Transmisja na żywo rozpocznie się 27 maja o godzinie 22:00 czasu polskiego. Sony poświęci cały odcinek produkcji od Naughty Dog, więc nie spodziewajcie się jakichkolwiek informacji o PlayStation 5. Oto komunikat z oficjalnego blogu PlayStation:

W ciągu tego blisko 25-minutowego odcinka Neil Druckmann, dyrektor The Last of Us Part II, przedstawi szczegółowe spojrzenie na rozgrywkę i zagrożenia czyhające na nas w świecie gry,  gry przed jej wydaniem 19 czerwca na PS4. Na podsumowanie, zobaczymy niepublikowany wcześniej rozszerzony gameplay, który zamknie show. Nie przegapcie tego. I nie, w tym odcinku nie będzie żadnych nowości ani aktualizacji o PS5, tylko głębokie zanurzenie w świecie The Last of Us Part II.

State of Play z The Last of Us 2 – gdzie oglądać?

Live streaming rozpocznie się o wspomnianej godzinie w poniższym okienku (przed rozpoczęciem dodamy również źródło z YouTube):

Dajcie znać, czy czekacie na powrót Ellie i zamierzacie oglądać dzisiejszy pokaz. A może nie chcecie robić sobie spoilerów i jednak podziękujecie, omijając nowy gameplay?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie