Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sony zapowiada State of Play. Nie będzie PS5, wydarzenie skupi się na jednej grze

Jutro czeka nas kolejny odcinek State of Play. Sony wrzuciło na Twittera krótką zajawkę pokazu, od razu ucinając wszelkie spekulacje dotyczące prezentacji PS5. Nie, jutro nie zobaczymy konsoli, tylko mnóstwo informacji o Ghost of Tsushima.

Japończycy jeszcze nie zamierzają zapoznawać nas z nową generacją i zajmują się promocją ostatnich wielkich tytułów na PlayStation 4. Na jutrzejszym State of Play spodziewajcie się wielu, wielu informacji o grze od studia Sucker Punch! Szykujcie się na 14 maja w czwartek o godzinie 22:00 czasu polskiego.

State of Play i nowy gameplay Ghost of Tsushima

Sony zaznacza, że nadchodzący odcinek State of Play będzie w całości poświęcony Ghost of Tsushima, które pojawi się na PS4 już 17 lipca. Będziesz mógł zapoznać się z nowymi materiałami z gry, w tym eksploracją, walką i nie tylko. Łącznie, otrzymamy około 18 minut gameplay’u.

Sony od razu studzi oczekiwania odnośnie PlayStation 5: I dla jasności – w tym odcinku nie będzie żadnych nowości ani aktualizacji dotyczących PS5, tylko duże, piękne spojrzenie na epicką grę Sucker Punch na otwartym świecie.

Fabuła Ghost of Tsushima będzie miała miejsce w 1274 roku, w otwartym świecie feudalnej Japonii. Bohater Jin Sakai zmierzy się z najazdami ze strony Mongołów. Otwarty świat będzie typowy dla podobnych produkcji: na mapie znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc jak osady czy świątynie oferujące zadania główne oraz poboczne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się