Kolejny zwiastun Hogwarts Legacy ma się pojawić niebawem. Być może na State of Play

Pudełkowe Hogwarts Legacy na PlayStation, Xbox i Nintendo Switch w świetnej cenie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Na twitterowym koncie insidera branży growej pojawiły się nowe informacje dotyczące Hogwarts Legacy. Ten zarzeka się, że w marcu na pewno pojawi się nowy zwiastun wyczekiwanej produkcji. Z innego jego wpisu wynika, iż gracze powinni w bliskiej przyszłości oczekiwać kolejnego eventu Playstation.

Internauta skrywający się za nickiem accountngt napisał dziś w sieci informacje na temat zbliżającego się zwiastuna Hogwarts Legacy. Według niego ten na 100% ukaże się jeszcze w marcu. Przypominam, że wymieniony informator jako pierwszy podzielił się niedawnymi wieściami odnośnie kolejnej gry studia Quantic Dream, które następnie potwierdził Tom Henderson.

Dziś usłyszałem o nowych rzeczach…
Tak, na 100% możecie się spodziewać nowego zwiastuna w marcu.

– napisał accountngt na Twitterze w kontekście Hogwarts Legacy

Inny z jego wpisów dotyczy także pokrywania przez niego informacji dotyczących zbliżającego się (niezapowiedzianego jeszcze) eventu PlayStation. Być może sprawa jest powiązana z wcześniej wymienioną grą, a jeśli tak jest, wydarzenie “niebieskich” również odbyłoby się w marcu.

Możecie oczekiwać ode mnie pełnej relacji z nadchodzącego wydarzenia PlayStation.

– napisał accountngt w innym wpisie

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, czym wspomniany event byłby czymś na skalę State of Play, jednakże nie można wykluczać takiej możliwości.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie