Kolejny zwiastun Hogwarts Legacy ma się pojawić niebawem. Być może na State of Play

hogwarts legacy lot na gryfie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Na twitterowym koncie insidera branży growej pojawiły się nowe informacje dotyczące Hogwarts Legacy. Ten zarzeka się, że w marcu na pewno pojawi się nowy zwiastun wyczekiwanej produkcji. Z innego jego wpisu wynika, iż gracze powinni w bliskiej przyszłości oczekiwać kolejnego eventu Playstation.

Internauta skrywający się za nickiem accountngt napisał dziś w sieci informacje na temat zbliżającego się zwiastuna Hogwarts Legacy. Według niego ten na 100% ukaże się jeszcze w marcu. Przypominam, że wymieniony informator jako pierwszy podzielił się niedawnymi wieściami odnośnie kolejnej gry studia Quantic Dream, które następnie potwierdził Tom Henderson.

Dziś usłyszałem o nowych rzeczach…
Tak, na 100% możecie się spodziewać nowego zwiastuna w marcu.

– napisał accountngt na Twitterze w kontekście Hogwarts Legacy

Inny z jego wpisów dotyczy także pokrywania przez niego informacji dotyczących zbliżającego się (niezapowiedzianego jeszcze) eventu PlayStation. Być może sprawa jest powiązana z wcześniej wymienioną grą, a jeśli tak jest, wydarzenie „niebieskich” również odbyłoby się w marcu.

Możecie oczekiwać ode mnie pełnej relacji z nadchodzącego wydarzenia PlayStation.

– napisał accountngt w innym wpisie

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, czym wspomniany event byłby czymś na skalę State of Play, jednakże nie można wykluczać takiej możliwości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie