Szef Xbox ma spore plany wobec Starfield. Chce, aby gra przyćmiła nawet Skyrima

Starfield - postać w statku kosmicznym
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

W czerwcu zeszłego roku ujrzeliśmy pierwszy bardziej konkretny zwiastun Starfield. Od tamtej pory Bethesda i Xbox regularnie dzielą się nowinkami dotyczącymi produkcji. Tym razem głos zabrał szef gamingowego oddziału Microsoftu.

Phil Spencer chce, aby kosmiczny sandbox Bethesdy był najpopularniejszą produkcją tego studia. Szef Xbox zastanawiał się, jak sprawić, aby to właśnie w Starfield grało najwięcej osób w historii legendarnego zespołu.

Uwielbiam statystyki Forzy (Horizon – red. ) 5 i Halo… uwielbiam to, ile osób grało w Psychonauts 2 w porównaniu do Psychonauts 1. Więc kiedy patrzę na zespoły, kiedy Todd (Howard – red. ) i ja rozmawiamy o Starfield, to jest to: „Jak sprawić, żeby to była najczęściej grana gra Todda Howarda w historii?”.

– powiedział Phil Spencer w rozmowie z dziennikarzem, Stephenem Totilo

Czy osadzonej w kosmosie grze uda się pokonać chociażby Skyrima? Ciężko na razie stwierdzić. Bethesda nie zaprezentowała materiałów z rozgrywki, ale mamy spodziewać się bardzo ambitnej i wielkiej produkcji.

Niedawno Todd Howard podziękował graczom za śledzenie informacji na temat nowego tytułu Bethesdy. Przypomniał też o pokazie rozgrywki, który ma odbyć się w ciągu nadchodzących miesięcy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie