Star Wars: Squadrons – gra otrzymała krótkometrażową animację

Star Wars: Squadrons – gra otrzymała krótkometrażową animację
Newsy PC PS4 XOne

Na kanale EA pojawił się niedługi film animowany promujący Star Wars: Squadrons. Gra została niedawno ukończona i wydawca ruszył z jej promocją.

Star Wars: Squadrons to stosunkowo niewielka, sieciowa produkcja osadzona w doskonale każdemu znanym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Za stworzenie gry odpowiada Motive Studios, które wcześniej pracowało nad Star Wars: Battlefront 2 z 2017 roku.

Tytuł pozwoli graczom zasiąść za sterami najsłynniejszych pojazdów i zmierzyć się z innymi pilotami w symulacyjnych bitwach. W grze ma się pojawić system ulepszania i personalizowania pojazdów. Dodatkowo w wywiadzie dla Polygon twórcy zapewnili, że nie będą wydawać popremierowych DLC.

Dajesz nam swoje 40 dolarów, my dajemy ci grę. (…). To pełnowartościowy produkt. Nie ma mowy o monetyzacji, DLC albo czymkolwiek w tym stylu.

Odważne słowa patrząc na to, jak wielu twórców stara się dziś na siłę upychać w swoich produkcjach jak najwięcej sposobów na spieniężenie dodatkowej (lub wyciętej z gry) zawartości. Brawo!

Premiera gry odbędzie się lada chwila, więc EA rozpoczęło proces promocji Star Wars: Squadrons, który zaowocował poniższą, fenomenalną animacją. Krótkometrażowy film CG z pewnością zadowoli miłośników stworzonego przez George’a Lucasa uniwersum. Za reżyserię filmu odpowiada Lucasfilm i założona również przez George’a Lucasa wytwórnia Industrial Light & Magic.

Star Wars: Squadrons zadebiutuje na rynku już 2 października. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie