Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Star Wars Jedi: Upadły Zakon – zobaczcie ustawienia graficzne PC

Premiera Star Wars Jedi: Upadły Zakon już za klika godzin i jeśli zamierzacie przyciąć w ten tytuł na PC, zerknijcie na opcje graficzne.

Recenzje Star Wars Jedi: Upadły Zakon pojawią się dopiero na premierę tytułu, nie możemy sprawdzić gry w ramach wersji próbnej w EA Access i Origin Access, ale jak wynika z pierwszej opinii (ktoś dorwał wersję Xbox One już kilka dni temu!), jest na co czekać, a produkcja powinna zaoferować około 25 godzin zabawy i w pełni usatysfakcjonować fanów uniwersum. Jak będzie ostatecznie, sami się przekonamy już niedługo, a kto już ma pre-ordera i tylko czeka na odblokowanie gry w wersji PC, niech zerknie na ustawienia, które zwyczajowo ogarniamy przed wyruszeniem w każdą wirtualną podróż.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon i dostosowanie grafiki

Serwis DSO Gaming opublikował dwa screeny (poniżej), na których widać opcje graficzne pecetowego Star Wars Jedi: Upadły Zakon. I tak – mamy tutaj dostosowanie jakości tekstur, cieni, antyaliasingu i efektów wizualnych. Dostępne są również opcje odległości widzenia i post-processingu. Ponadto gra pozwoli nam zablokować liczbę klatek animacji na sekundę na poziomie 30, 45, 60, 90, 120 lub 144 ramek.

Oprócz tego gracze na PC mogą włączyć lub wyłączyć aberrację chromatyczną, motion blur, filtr ziarnistości i drgania kamery. Czego zabrakło? Jak zaznacza wspomniany serwis, gra korzysta z Unreal Engine 4, lecz nie ma opcji przełączania między różnymi interfejsami API (np. DX11 lub DX12).

Dla przypomnienia: Star Wars Jedi: Upadły zakon to nowa grą akcji z perspektywy trzeciej osoby od Respawn Entertainment. W tej grze fabularnej dla jednego gracza wcielasz się w Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowych Gwiezdnych Wojen: Części III – Zemsty Sithów.

Gra zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%