Star Wars Jedi: Fallen Order 2 i serial Obi-Wan Kenobi mogą mieć ze sobą sporo wspólnego

EA Play Live bez sequela Star Wars Jedi Fallen Order - grafika
Newsy PC PS5 Xbox Series XOne

Choć wciąż nie ujrzeliśmy oficjalnej zapowiedzi Star Wars Jedi: Fallen Order 2, o grze słyszymy coraz częściej. Teraz mógł nawiązać do niej sam Ewan McGregor, czyli filmowy (i serialowy) Obi-Wan Kenobi.

McGregor był niedawno gościem w show Jimmy’ego Kimmela i opowiedział trochę o swojej pracy przy marce Star Wars. Aktor wspomniał o współpracy z reżyserką Deborah Chow i napomknął, że „wszystkie linie fabularne muszą do siebie pasować” oraz „nie można mieć w grze wideo faktów, które nie pasują do filmów” osadzonych w tym samym uniwersum – zauważa IGN.

Warto zwrócić uwagę, że fabuła Star Wars Jedi: Fallen Order rozgrywa się w mniej więcej tym samym czasie, co nadchodzący serial o Obi-Wanie Kenobim. Są więc trzy opcje: albo Obi-Wan pojawi się w nowym Fallen Order, albo Cal Kestis zawita do serialu, albo McGregor użył niefortunnego porównania i mamy tu do czynienia ze zbiegiem okoliczności. Wszystkie rozwiązania są na dobrą sprawę równie prawdopodobne.

Pierwsze dwie wspomniane teorie są bardzo ekscytujące z perspektywy fana Star Wars i każda z nich ma sens. Seriale w uniwersum Gwiezdnych Wojen nie raz zaskakiwały widzów wymyślnymi cameo, a i w Fallen Order pojawił się pewien doskonale znany fanom marki jegomość. Może być bardzo ciekawie.

Nie wiadomo, kiedy ujrzymy oficjalną zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Respawn Entertainment nie spieszy się z pokazem, ale plotki mówią, że pierwszy zwiastun powinniśmy ujrzeć w ciągu paru najbliższych miesięcy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie