Prześliczny kontroler do Xboxa z okazji Star Wars Day. Razer znów wypuścił sztos

Razer pod do Xbox
Newsy PC Xbox Series XOne

Z okazji wczorajszego dnia Star Wars, Razer pokazał nam limitowanego pada. Kontroler do Xboxa przypomina Stormtroopera, ale jest przy tym niezwykle stylowy.

Wczoraj było prawdziwe święto fanów Star Wars. 4 maja to międzynarodowy “Star Wars Day”, choć tym razem obeszło się bez jakiś większych ogłoszeń. Z pewnością gracze liczący na pokaz jakiejś nowej gry z uniwersum mogli poczuć się srogo zawiedzeni. No, chyba że jesteście kolekcjonerami wyjątkowych akcesoriów – Razer pokazał coś w sam raz dla Was.

Firma słynąca ze wszystkiego, co świeci, zaprezentowała nowy limitowany kontroler do konsoli Xbox Series (oczywiście można go użyć także z PC). Główną inspiracją przy jego designie był hełm Stormtroopera. Muszę przyznać, że pad wygląda naprawdę świetnie, a projektanci zadbali o nawet najmniejsze szczegóły. W niektórych miejscach całość wygląda na lekko zużytą, przywodząc na myśl zaprawionego w boju szturmowca imperium.

Chętny na kontroler gracz może liczyć również na dołączaną do zestawu stację ładującą. Ta również utrzymana została w podobnym klimacie, a na froncie znajdziemy napis “Imperial Stormtrooper”. Razer sam przyznaje jednak, że zwolennicy “jasnej stronie mocy” nie znajdą tu spełnienia.

Bez względu na to, jak wielki jest plan Imperatora, to żołnierze w terenie wykonują swoją pracę. Wyraź swoją lojalność wobec Imperium za pomocą limitowanej edycji oficjalnie licencjonowanego kontrolera Star Wars Xbox i podstawki do ładowania inspirowanej kultowym Stormtrooperem.

– opisuje kontroler Razer

Naturalnie “w środku” znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje pada od Xbox Series. Mamy tu więc haptyczne informacje zwrotne, szybkie ładowanie, specjalnie dopasowany chwyt i brak irytującego kabla. Szkoda tylko, że sprzęt jest drogi nawet jak na limitowaną edycję. Wyceniono go na 199 USD, czyli jakieś 880 złotych (+wysyłka). Na oficjalnej stronie znajdziecie więcej informacji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie