Star Trek: Resurgence na materiale z rozgrywką. Nowa gra byłych pracowników Telltale

Star Trek_ Resurgence Spock
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Star Trek: Resurgence doczekał się kolejnego materiału z rozgrywki. Grę tworzy studio złożone z byłych pracowników Telltale Games.

Fani Star Trek mogą liczyć na nową przygodę w znanym świecie.

Nowy materiał z rozgrywki ze Star Trek: Resurgence

Nowa gra Star Trek powstaje i wiemy o tym od czasu pierwszej zapowiedzi w trakcie The Game Awards 2021. Marka ma dość długą historię w branży gier wideo. Na palcach jednej ręki można jednak zliczyć tytuły, które okazały się wielkimi hitami. Być może nowa gra od Dramatic Labs będzie miała szansę zaistnieć w świadomości nie tylko największych fanów uniwersum?

Fani mogą za to w nowym materiale wideo poczuć się niemal jak w domu. Mamy tu klasyczne motywy ze Star Treka, w tym kluczowe moralne wybory, polityczne agitacje i niesnaski, kosmiczne problemy oraz chyba symbol tego uniwersum, czyli nieodżałowanego Spocka.

Okej, tytuł wygląda całkiem nieźle, ale przed deweloperami jeszcze ewidentnie sporo pracy. Gra skupi się na aspekcie przygodowym, a nasza rola opierać się ma przede wszystkim na dyskusjach. Wzorem gier Telltale podejmować będziemy wiele ważnych wyborów, które ostatecznie wpłyną na tok całej fabuły.

Za grę odpowiadają weterani ze studia Dramatic Labs, w skład których wchodzą byli pracownicy Telltale Games. Nie da się odmówić, iż nowy Star Trek faktycznie znacząco przypomina gry takie jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Mamy tylko nadzieję, że deweloperzy nie pójdą utartą ścieżką i dodadzą tu coś, co spowoduje, że gra okaże się ciekawsza niż szereg podobnych przygodówek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia