Star Trek: Picard i spotkanie po latach. W serialu pojawią się aktorzy z Następnego pokolenia

ekipa serialu Star Trek: Następne pokolenie powróci w Star Trek: Picard na sezon 3
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Sezon 3. serialu Star Trek: Picard zapowiada się wyjątkowo, a to ze względu na powrót dobrze znanej już w tym uniwersum ekipy.

W finałowej odsłonie produkcji pojawi się bowiem obsada serialu Star Trek: Następne pokolenie. Większe role otrzymali ponownie m.in. Jonathan Frakes, Gates McFadden, Marina Sirtis, Michael Dorn oraz Brent Spiner. Część z nich można już było zobaczyć we wcześniejszych odcinkach Picarda i wiadomo już, że znajdą się także w 3. sezonie. Ekipa odpowiedzialna za serial poinformowała o tym w oficjalnym video zamieszczonym w mediach społecznościowych:

Produkcję poświęcono kapitanowi Jean-Lucowi Picardowi, gdy ten przebywa już na emeryturze. Serial stanowi zamkniętą całość; wiadomo już, że 3. sezon będzie ostatni, a zdjęcia do niego już zakończono. Tytuł ustąpi jednak miejsca kolejnym serialom z uniwersum Star Trek; być może w nich także zobaczymy powroty klasycznych postaci.

Star Trek: Następne pokolenie to kultowy już serial toczący się przez siedem sezonów na przełomie lat. 80 i 90. Tytuł opowiadał o załodze nowego statku, Enterprise NCC 1701-D. Całą akcję osadzono ok. 70 lat po wydarzeniach z oryginalnego Star Treka. Produkcja zdobyła rzesze fanów na całym świecie i pomogła wykreować Patricka Stewarta w jednej z najpopularniejszych do dziś ról z uniwersum.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy 3. sezon Star Trek: Picard zadebiutuje na platformie Paramount+ ani kiedy będzie dostępny w Polsce. Obecnie na Amazon Prime Video możecie obejrzeć drugą odsłonę serialu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie