Star Trek: Strange New Worlds na oficjalnym zwiastunie. Kolejne przygody już czekają

kadr ze zwiastunu serialu Star Trek: Strange New Worlds
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Nadchodzący serial Star Trek: Strange New Worlds otrzymał pełny, oficjalny zwiastun.

Zapowiadany już przez nas tytuł osadzony po wydarzeniach z 2. sezonu Star Trek: Discovery możemy obecnie zobaczyć na pełnym zwiastunie. Wzmianka o serialu Discovery jest nieprzypadkowa; to właśnie w nim poznaliśmy głównych bohaterów nadchodzącej produkcji. Swoje role powtórzą tu bowiem: Anson Mount jako kapitan Christopher Pike, Rebecca Romjin jako Numer 1 oraz Ethan Peck w roli Spocka.

Oprócz trójki głównych aktorów na ekranach pojawią się m.in. Jess Bush, Christina Chong, Celia Rose Gooding, Melissa Navia, a także Bruce Horak. Wiadomo również, że w kolejnym sezonie do obsady dołączy Paul Wesley; aktor wcieli się w młodszą wersję kapitana Kirka. Prace nad drugą odsłoną już trwają.

Star Trek: Strange New Worlds zadebiutuje na platformie Paramount+ 5 maja 2022 roku; tymczasem możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie