E3 2021 - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Obejdzie się bez zarywania nocy. Harmonogram E3 2021 – lista pokazów i godziny rozpoczęcia

Poznaliśmy harmonogram E3 2021. Tegoroczne targi nie wymuszą na nas nieprzespania całej nocy, jeśli nie chcemy ominąć najważniejszych wydarzeń.

W końcu poznaliśmy oficjalną i pełną rozpiskę targów E3 2021. Ponownie odbędą się one w trybie online i będzie można je oglądać za darmo na YouTube, Twitch i paru innych platformach. Poniżej znajdziecie harmonogram pokazów.

Targi rozpoczną się w sobotę 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Tego dnia obejrzymy pokazy Ubisoftu, Gearbox Entertainment i portalu GamesBeat.

13 czerwca od godziny 19:00 będzie można oglądać konferencję Microsoftu i Bethesdy. Później, w ten sam dzień, nowości zaprezentują Square Enix, Warner Bros. Games i 24 Entertainment. Dodatkowo odbędą się pokazy PC Gaming Show, Future Games Show i gry Back 4 Blood.

14 czerwca będzie równie intensywnie i wydarzenie rozpocznie się o 17:00. Swój pokaz otrzyma Capcom, Mythical Quest Games, Razer, Freedom Games, Verizon i Intellvision. Co więcej, odbędzie się też panel dyskusyjny z Take-Two Interactive.

15 czerwca to ostatni dzień targów E3 2021. W jego trakcie obejrzymy konferencję Nintendo, która wystartuje o 18:00. Później odbędą się prezentacje BANDAI NAMCO, Yooreka Games i serwisu GameSpot. Targi zakończą się rozdaniem nagród E3 Awards.

Warto dodać, że jeszcze przed E3 odbędzie się wydarzenie Summer Game Fest 2021. Potrwa ono (z przerwami) od 10 do 22 czerwca i zaprezentują się na nim takie firmy jak Koch Media, Electronic Arts, Steam i wiele więcej. Event otworzy transmisja z zapowiedziami nowych gier.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się