STALKER 2 na nowych zrzutach ekranu. Piękna łąka i horror w tunelu

STALKER 2 - postać w masce gazowej
PC Xbox Series Xbox Series S

Twórcy gry STALKER 2: Heart of Chernobyl podzielili się kolejnymi wieściami na temat swojej produkcji. Nie zabrakło też garści kolejnych grafik, które rzucają nowe światło na świat gry.

W najnowszym numerze PC Gamera deweloperzy z GSC Game World nareszcie opowiedzieli nieco więcej o zalążkach świata. Ten ma być przeogromny – powierzchnia dostępnej mapy to aż 64 kilometry kwadratowe. Tak spory obszar przekłada się także na długość historii. Aby poznać całość, będzie trzeba poświęcić nawet 100 godzin.

Gracze opowiedzą się za jedną z frakcji. Osoby mające styczność z poprzednią odsłoną powinny ucieszyć się z powrotu Wolności i Monolitu. Nie zabrakło także jeszcze jednej – Ward. Jej członkowie mają być czymś w rodzaju samozwańczej policji.

Na uwagę zasługuje mechanika anomalii, które mają się nasilać z powodu braku snu. Tymczasowo można je przerwać, popijając napoje energetyczne. Niestety, ich działanie będzie tylko tymczasowe. Najpewniej na jednym z poniższych screenów, gdzie widnieje dziura w ścianie, widać właśnie taką niepożądaną sytuację.

STALKER 2 - grafika z okładi PC Gamer
wioska
- anomalia
walka w korytarzu
STALKER 2 - walka z dzikimi psami
Źródło: Twitter S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL

Premiera STALKER 2: Heart of Chernobyl odbędzie się 28 kwietnia na PC, Xbox Series X i S. Na ten moment nie ma planów pojawienia się gry na konsolach PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie