Stalcraft to darmowa mieszanka Stalkera i Minecrafta, która wygląda genialnie

Stalcraft Zona Steam
PC

Szkoda, że tytuł na to nie wskazuje (Stalcraft?!), ale możemy mieć do czynienia z kolejnym hitem. Gra zapowiada się naprawdę wybornie.

Szczególnie jeżeli jesteście fanami marki GSC Game World bądź Minecrafta.

Ambitny Stalcraft w szczegółach

Ja wiem, że nie do każdego może przemawiać taka stylistyka i pomysły, ale tytuł zapowiada się naprawdę wybornie. To w zasadzie TOP 1 gier, których nie wiedziałem, że potrzebuję. Rosyjska produkcja została zapowiedziana już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zostanie wydana dla szerszego grona odbiorców z angielską wersją językową. Co ciekawe – będzie kompletnie darmowa!

Tytuł jest połączeniem wspomnianych w tytule pozycji, ale nie tylko tym. To także MMO-FPS, w którym postawiono akcent na aktywności otwartego świata. Spodziewać się możemy również klimatycznej, ciekawej fabuły z wieloma postaciami niezależnymi oraz cutscenkami!

Większość czasu gracz spędza w otwartym świecie Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Lokacje wypełnione są wszelkiego rodzaju aktywnościami PvP i PvE, uwielbianymi przez fanów Stalkera: poszukiwaniem artefaktów, polowaniem na mutanty, eksploracją niezbadanych lokacji i laboratoriów, udziałem w wojnach frakcji. Dla tych, którzy mają mało czasu na grę, dostępne są różne tryby sesji.

Strona na Steam

Twórcy ewidentnie pomyśleli o wszystkim. Początkowo tytuł miał ukazać się jako ambitny mod do Minecrafta, ale po 7 latach prac zdecydowano się uczynić z niego osobną produkcję, którą z pewnością zainteresuje się większa liczba graczy. Kiedy premiera? No ponoć „2022”, czyli nie wiadomo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia