2. sezon Squid Game na oficjalnej zapowiedzi. Możemy liczyć na powrót wybranych bohaterów

Squid Game sezon 2. Jest oficjalna zapowiedź i oświadczenie twórcy
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

2. sezon Squid Game, koreańskiego hitu Netfliksa, został zapowiedziany przez platformę na krótkim, choć wymownym teaserze.

O przedłużeniu jednego z najpopularniejszych seriali platformy streamingowej wiadomo było już od jakiegoś czasu. Fani stale jednak wyczekują nowych wieści na temat produkcji, a te pojawiły się jak na zawołanie tuż po Netflix Geeked Week. Mamy zatem niezwykle krótką oficjalną zapowiedź kolejnej odsłony twórca serialu zdecydował się wydać oświadczenie:

„Zajęło 12 lat, aby przedstawić światu pierwszy sezon Squid Game. Ale tylko 12 dni wystarczyło, żeby Squid Game stało się najpopularniejszym serialem w historii Netfliksa. Jako scenarzysta, reżyser i producent Squid Game chcę podziękować naszym fanom na całym świecie. Dziękuję za oglądanie i miłość do naszego serialu.

A teraz Gi-hun powróci, Front Man powróci. Sezon 2 nadchodzi. Być może pojawi się mężczyzna w garniturze. Poza tym poznacie chłopaka Young-hee, Cheol-su. Dołączcie do nas na kompletnie nową rundę.”

Niestety na 2. sezon Squid Game możemy jeszcze trochę zaczekać. Reżyser Hwang Dong-hyuk wspominał już, że liczy na premierę przed końcem 2024 roku. Tak odległy termin może wynikać z zapracowania twórcy; oprócz nowej odsłony serialu ma w planach również inne projekty, w tym film Killing Old People Club. Nawet gdyby Squid Game miało tu najwyższy priorytet, zapewne trudno będzie pogodzić wszystkie obowiązki całej ekipy oraz aktorów.

Netflix jak na razie nie podał nawet przybliżonego terminu premiery 2. odsłony swojego wielkiego hitu. Wspomniany minimalistyczny, choć nadal niepokojący teaser zobaczycie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie