Squid Game jak Gwiezdne Wojny? Reżyser serialu o dylematach moralnych

Squid Game - kadr z serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Reżyser Squid Game, Hwang Dong-hyuk, opowiedział o swojej wizji na 2. sezon produkcji. Według niego Gi-hun stanie przed dużym dylematem moralnym.

Zapowiedziano już 2. sezon Squid Game, nic zatem dziwnego, że nie milkną również teorie związane z dalszą fabułą. Emocje podgrzewa także Hwang Dong-hyuk, czyli reżyser serialu. Według niego dylematy, przed jakimi stanie główny bohater, można porównać do sytuacji z Gwiezdnych Wojen:

„Jego człowieczeństwo jest pokazane w bardzo pasywny sposób. Myślę, że w drugim sezonie będzie bardziej aktywny przez to, czego nauczył się z gier i własnych doświadczeń z pierwszego sezonu. Z kolei Lider, który również kiedyś wygrał, jest trochę jak Darth Vader. Niektórzy zostają Jedi, a inni kończą jako Darth Vader, prawda? Myślę, że Gi-hun także zostanie postawiony przed takim testem.”

– powiedział reżyser serialu w rozmowie z Entertainment Weekly.

Squid Game to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie seriali na platformie Netflix. Jak jednak potoczą się losy ocalałych bohaterów? Macie swoje teorie? Podzielcie się z nami!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie