Squid Game 2 potwierdzone. Czego możemy się spodziewać w nowych odcinkach?

Squid Game - Gracz 456 uśmiecha się - PG
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Reżyser Squid Game potwierdził prace nad drugim sezonem. Niestety, prędko raczej go nie zobaczymy. Co takiego może się wydarzyć w kolejnych odcinkach tego niesamowicie popularnego serialu?

W wywiadzie udokemontowanym na poniższym wideo Hwang Dong-hyuk wspomniał, że fani z całego świata zaczęli wywierać na nim presję, aby stworzył kontynuację, choć zdarzyli się i tacy, co wyrażali sporo miłości wobec jego dzieła. Chwilę później dopowiedział, że postanowił spełnić ich prośby i obecnie zaczyna planować drugi sezon.

Było tak wiele presji, tak wiele żądań i tak wiele miłości do drugiego sezonu. Więc czuję, że nie pozostawiacie nam wyboru! Ale powiem, że rzeczywiście będzie drugi sezon. To jest w mojej głowie już teraz. Jestem w trakcie procesu planowania.

– powiedział reżyser Squid Game, Hwang Dong-hyuk, podczas wywiadu

Uwaga – dalsza część tekstu będzie zawierała spoilery odnośnie zakończenia pierwszego sezonu Squid Game. Jeśli jeszcze nie widzieliście opublikowanych na Netflixie odcinków i nie chcecie psuć sobie dobrej zabawy, odradzam czytanie dalszej części tekstu.


Choć Gra w Kalmara nie należy do grona moich ulubionych seriali, z niecierpliwością nie mogę się doczekać nadchodzących epizodów. Niestety, zostawiono kilka niedokończonych wątków, takich jak ewentualna śmierć policjanta, motywacja jego brata lub dalsze poczynania gracza o numerze 456. Nie zdziwię się, jeśli ten będzie współpracował z koreańską policją, ponieważ możliwym jest to, że Hwang Jun-ho jednak wysłał zebrane dowody do swoich kolegów z pracy.

A Wy jak myślicie? Jak dalej potoczą się wydarzenia w drugim sezonie?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie