Sprzęt dla gracza. TOP 10 rynkowych nowości [#4]

Sprzęt dla gracza. TOP 10 rynkowych nowości [#4]
Polecamy! Technologie

Tani zestaw dla graczy od Cooler Mastera

Wielu graczy nie chce poświęcać czasu na szukanie osobno klawiatury i myszki, woląc od razu kupić zestaw złożony z tych właśnie urządzeń. Dla takich właśnie osób Cooler Master przygotował propozycję w postaci Devastator 3.

Producentowi zależało na tym, by jego peryferia były wygodne w użytkowaniu. Stąd ergonomiczny kształt myszki, niski profil czy duży przycisk scrolla. Klawiatura również została zaprojektowana jako niskoprofilowa, do tego dochodzą też gumowane, antypoślizgowe podkładki, stabilizujące pozycję urządzenia.

Wytrzymała bestia
Myszkę wyposażono w przełączniki Omron, mające wytrzymać do 10 mln kliknięć. Dodatkowo sercem gryzonia jest sensor optyczny Avago – zdaniem producenta idealnie sprawdzający się do gier. Prócz tego myszka posiada gumowane uchwyty boczne, dla pewniejszego chwytu.

Myszka Devastator 3

Na gamingowe maratony
Klawiatura z zestawu Devastator 3 bazuje na umieszczonej pod klawiszami membranie, która ma zapewnić wysoką kulturę pracy. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu palce nie będą się męczyć, mimo wielogodzinnej rozgrywki.

Klawiatura Devastator 3

Dobrze się prezentuje
Zarówno klawiatura jak i gryzoń posiadają podświetlenie LED, składające się z siedmiu różnych kolorów. Tryby świetlne można następnie personalizować, dostosowując do własnego gustu. Podświetlenie da się też szybko przełączać przy pomocy klawisza Fn.

Devastator 3

Zestaw Devastator 3 kosztuje około 169 zł.

Cechy produktu:
Mysz:
– Złącze: USB 2.0
– DPI: 4 poziomy (600, 1200, 1800, 2400)
– Podświetlenie LED: 7 kolorów
– Sensor: optyczny Avago
– Wymiary: 119.1 x 64.6 x 36.7 mm
Klawiatura:
– Mechanizm: membrana
– Podświetlenie LED: 7 kolorów
– Materiał: plastik
– Polling Rate: 125 Hz
– Złącze: USB 1.1
– Wymiary: 449.7 x 148.4 x 35.6 mm

Na przedostatniej stronie mamy propozycję dla tych, którzy potrzebują naprawdę dużego monitora.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie