Sprzęt dla gracza. TOP 10 rynkowych nowości [#4]

Sprzęt dla gracza. TOP 10 rynkowych nowości [#4]
Polecamy! Technologie

Słuchawki stworzone przez profesjonalnych graczy CS:GO

Model H1 to sprzęt stworzony z myślą o graczach przez profesjonalnych zawodników NiP, jednej z najlepszych drużyn CS:GO na świecie.

Zakończyliśmy prace nad naszymi pierwszymi słuchawkami i nie mogę się doczekać, aż zaczniemy korzystać z nich na turniejach. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu, który osiągnęliśmy. Model H1 jest bardzo wygodny w użytkowaniu, bardzo dobrze wycisza dźwięk z otoczenia oraz posiada świetnie zbalansowane audio, bas i pozycjonowanie – komentuje Patrik „f0rest” Linberg, profesjonalny gracz CS:GO.

Słuchawki Xtrfy H1

Zestaw jest wyposażony w 60-milimetrowe, zoptymalizowane przetworniki neodymowe, które szczegółowo odtwarzają każdy dźwięk podczas nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki. – Aby sprostać wymaganiom naszych zawodników, skupiliśmy się na jakości. Specyfikacja techniczna jest zaawansowana, jednak najważniejsze dla graczy było to, aby dostosować możliwości sprzętu pod gaming. Dokonaliśmy procesu precyzyjnego dostrajania, aby znaleźć idealnie rozwiązanie dostarczające e-sportowcom perfekcyjnie spozycjonowanego dźwięku z gry. Udało się – mówi Erik Jensen, CTO w Xtrfy.

Słuchawki Xtrfy H1

Xtrfy H1 to słuchawki o zamkniętej budowie wyposażone w: aluminiowy pałąk, piankowe nauszniki pokryte skórą, wbudowany mikrofon, 120-centymetrowy kabel w oplocie wraz z przełącznikiem do kontrolowania głośności mikrofonu (w tym także jego wyłącznik) oraz dźwięku. Dodatkowo, kabel zakończony 3,5-milimetrowym minijackiem sprawia, że H1 są słuchawkami wieloplatformowymi, które można wykorzystać zarówno do gry na PC, konsolach, Macu, jak i przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych i VR. Waga całego zestawu to 380 gram (350g bez mikrofonu i kabla).

Słuchawki Xtrfy H1 będą dostępna we wszystkich sklepach jesienią tego roku.

Siódma strona to coś dla miłośników estetyki.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie