Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii. Darks Souls III nie daje szans konkurencji

Jedno z miejsc na podium jest zaskakujące.

Chart-Track przedstawił dziś najnowsze dane dotyczące sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii za miniony tydzień. Pierwsze miejsce zajęło debiutujące w Europie Dark Souls III. Temu akurat się nie dziwimy, ponieważ gra zbiera świetne oceny od graczy i recenzentów z całego świata. Drugie miejsce przypadło The Division, które skoczyło o jedno oczko wyżej w porównaniu z zestawieniem sprzed dwóch tygodni. Z kolei niespodziewanie na trzecim znalazło się EA Sport UFC 2, awansując z miejsca ósmego.

Spory spadek zaliczyło natomiast Quantum Break, które dwa tygodnie temu było na pierwszym, a teraz musi się zadowolić miejscem zaraz poza podium.

  1. Dark Souls 3
  2. The Division
  3. EA Sports UFC 2
  4. Quantum Break
  5. Dirt Rally
  6. Far Cry Primal
  7. FIFA 16
  8. Call of Duty: Black Ops 3
  9. Grand Theft Auto 5
  10. LEGO Marvel Avengers
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się