Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Sporych rozmiarów patch do Marvel Heroes pojawi się już w piątek

 

Aktualizacja do gry MMO przyniesie bardzo dużo zmian.

Do grona bohaterów dołączy Inivisible Woman. Poza tym wprowadzano sporo kosmetycznych i istotniejszych zmian u innych herosów. Wszystkie ataki specjalne Ultimate Powers zostaną również usprawnione, podobnie przedstawia się sytuacja ze statystykami 17 medalionów. Cieszyć może także zapowiedź umieszczenia w tytule nowych artefaktów i unikatowych przedmiotów. Studio Gazillion Entertainment w piątkowej łatce zawrze również kilka pomniejszych modyfikacji.

Marvel Heroes to ciekawa propozycja dla fanów wieloosobowych zmagań, która kierowana jest nie tylko do fanów komiksów. Gra pozwoli nam wcielić się w wielu legendarnych bohaterów, takich jak Spider-Man czy Kapitan Ameryka. Celem protagonistów jest przeciwieństwie się arcyłotrowi Doktorowi Doom.

Akcje ukazana jest w rzucie izometrycznym, a oprawa wizualna dobrze oddaje specyfikę (m.in. sposób poruszania się) kultowych postaci znanych chociażby z seriali animowanych. Produkcja została wydana na PC i oparta jest na modelu free to play, przy czym zastosowano możliwość korzystania z mikropłatności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się