Ulepszona wersja gry sprzedanej w milionach egzemplarzy. Jest zwiastun premierowy

Ulepszona wersja gry sprzedanej w milionach egzemplarzy. Jest zwiastun premierowy
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Spintires: MudRunner wyląduje 31 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Z tej okazji studio Saber Interactive przedstawia ostateczny, premierowy zwiastun symulatora.

Spintires: MudRunner jest poprawioną wersją sprzedanego w milionach egzemplarzy niezależnego hitu Spintires.

Ta ulepszona gra zawiera całkowicie nowy otwarty świat oraz oryginalne 5 z poprzedniej wersji, całkowicie nową grafikę, nowy tryb Wyzwania z 9 dedykowanymi mapami, 13 nowych pojazdów i inne ulepszenia.

Dostajemy 19 pojazdów terenowych, każdy z innymi właściwościami i dodatkami. To za ich kierownicą przyjdzie nam wykonywać misje w ekstremalnych warunkach w dzikich, niezbadanych krajobrazach z dynamicznym cyklem dzień – noc. Wszystko w otwartym świecie, gdzie czeka nas grząski teren, pokonywanie wartkich rzek i innych przeszkód, które realistycznie reagują na wagę i przemieszczanie się pojazdu przy pomocy zaawansowanego silnika fizycznego gry.

Spintires: MudRunner oddaje w nasze ręce mapę, kompas oraz wyciągarkę. Reszta zależy od naszych umiejętności. W trybie kooperacji możemy pograć z trzema innymi graczami, choć oczywiście gra oferuje przejście wszystkiego w pojedynkę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie