Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wyścigi w Czarnobylu wraz z nowym dodatkiem do Spintires

Nowy dodatek do Spintires zabierze nas w nietypowe dla gatunku miejsce. Tym razem będziemy mogli ścigać się w… Czarnobylu.

Spintires to symulator wyścigów samochodów terenowych od Oovee Games Studios, który stawia na walkę cywilizacji (czyli wielkich maszyn i człowieka) z bezlitosną naturą (błoto). Nowe rozszerzenie do gry ma przenieść nas do Czarnobyla, gdzie będziemy rozgrywać zawody w ukraińskiej strefie skażenia, unikając radioaktywnych wybuchów i promieniowania. Dodatek da nam możliwość jazdy dwoma nowymi samochodami, B-157 i B-505, które są wystarczająco duże i wytrzymałe, by sprostać ekstremalnym wymaganiom stawianym przez rozgrywkę.

Symulator zrekonstruuje najważniejsze miejsca związane z katastrofą, czyli elektrownię jądrową, Prypeć, Czerwony Las i Radar Duga. Podczas tworzenia rozszerzenia Oovee Games podobno inspirowało się serialem Czarnobyl na HBO, więc jeśli zainteresował was serial i zgłębiacie fakty związane z katastrofą, ten symulator może być dla was pozycją obowiązkową.

Podstawowa wersja Spintires miała premierę w roku 2014. W pierwszej połowie 2019 ukazało się spore uaktualnienie do tego tytułu, które ulepszyło jego oprawę wizualną i przyniosło dużo nowej zawartości. Chernobyl można już dodawać do listy życzeń na Steam. Dodatek zostanie udostępniony 13 grudnia.

Tymczasem w sieci hula nowy teaser dotyczący DLC do Spintires. Niestety, jest on na tyle dziwny, że nie widać na nim praktycznie nic ciekawego i jest ciemno (kamera ugrzęzła w błocie?) – mimo to czynimy nasze obowiązki dziennikarskie i upubliczniamy materiał.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%