Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider-Man w 4K na PS4 Pro wygląda olśniewająco

Niedawno mogliśmy zerknąć na duży gameplay z gry Spider-Man na PS4, a dzisiaj mamy dla Was świetne screeny w rozdzielczości 4K. Pajęczak prezentuje się wybornie, sami zerknijcie.

Spider-Man od studia Insomniac Games osiągnął kilka dni temu złoty status, zatem wszystkie prace nad tytułem zostały zakończone i odpowiednie dane zostały wysłane do tłoczni, skąd wyjadą oczekiwane krążki, które następnie trafią do pudełek i na sklepowe półki. Gracze będą mogli zaopatrzyć się w grę 7 września tego roku, zatem jeszcze miesiąc z małą górką i rozpocznie się zabawa.

Dzisiaj możemy natomiast spojrzeć na piękne screeny w 4K, które zostały uchwycone na konsoli PS4 Pro. Zapraszamy do galerii, a zaraz pod nią przypominamy zwiastun z polskim dubbingiem oraz nieco rozgrywki.

Spider-Man – polski dubbing

Na kanale PlayStation Polska pojawił się niedawno nowy zwiastun Spider-Man na PS4. Gra otrzyma pełną lokalizację i poniższy filmik pozwala posłuchać, jak wypadają rodzime głosy w nadchodzącej produkcji z Człowiekiem Pająkiem. Przy okazji dowiemy się w ogólnym zarysie, z kim zadarł nasz bohater i o co w tym wszystkim chodzi.

Spider-Man – data premiery i dodatki

Spider-Man na PlayStation 4 ukaże się już 7 września 2018 roku. Gra jest mocno wyczekiwanym tytułem przez fanów Człowieka Pająka – już od pierwszych zwiastunów z zeszłego roku prezentuje się bardzo dobrze.

Sony oraz Marvel Entertainment podali, że dla graczy, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, czekają niespodzianki. Mowa o dodatkach w postaci trzech kostiumów dla bohatera, pająku-dronie, pięciu punkach do rozdysponowania w drzewku talentów, awatarze i motywie na PS4.

To jednak nie wszystko. Twórcy przewidują trzy dodatki fabularne, do których dostęp otrzymają osoby zamawiające wersję Deluxe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%