Tak kupisz Spider-Man 2 na PS5 najtaniej jak to możliwe

Spider-Man-2-promocja-ps5
Newsy PS5

Zamów najnowszą ekskluzywną grę na PS5 oszczędzając sporo kasy. Promocja na Spider-Man 2 jest możliwa dzięki tanim kartom zasilającym portfel w PS Store.

Premiera Spider-Man 2 już 20 października. Kto kupi grę wcześniej, będzie mógł od razu pobrać ją na dysk konsoli. Dostanie też prezenty za pre-order, o których przeczytasz poniżej. Dzięki temu zaczniemy grać dosłownie w momencie udostępnienia gry. Pre-ordery na nowego Pająka można złożyć w PS Store, gdzie za standardową edycje płacimy 339 zł. To teraz powiem Wam, jak kupić tam grę wydając 55 zł mniej. To banalnie prosty sposób, a co ważniejsze – pewny i bez żadnego kombinowania.

Promocja na doładowania PS Store. Zapłacisz do 59 zł mniej za Spider-Man 2

Żeby oszczędzić na grze, musimy najpierw zasilić portfel w PS Store odpowiednią kwotą. Kto chce zamówić standardową edycję Spider-Man 2, musi posiadać w portfelu 339 zł. Jeśli chcesz mieć edycję Deluxe (jej zawartość opiszemy poniżej) należy mieć 389 zł środków w portfelu. I właśnie te „środki” można kupić taniej, korzystając z promocji na doładowania portfela. Kupujemy zatem karty na odpowiednią kwotę i uzyskanymi kluczami doładowujemy swoje konto w PS Store. To duża oszczędność, a karty z Instant Gaming są sprawdzonym i pewnym zakupem:

Wspomniałem o prezentach, które należą się każdemu, kto zamówi grę przed premierą. Jako bonusy otrzymamy wcześniejszy dostęp do Kostiumu Arachknight dla Petera (w trzech wariantach kolorystycznych), wcześniejszy dostęp do kostiumu Pajęczy Cień dla Milesa (w trzech wariantach kolorystycznych), wcześniejszy dostęp do gadżetu sieciołap oraz dodatkowe 3 punkty umiejętności.

Decydując się na edycję Deluxe gry Spider-Man 2, zgarniemy natomiast jeszcze 10 wyjątkowych kostiumów (po pięć dla Milesa i Petera), dodatkowe elementy w trybie fotograficznym oraz kolejne 2 punkty umiejętności.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie