Spider-Man 2 dla dwóch czy dla jednego gracza? Insomniac Games komentuje plotki

Spider-Man 2 z wielką aktualizacją. Nowy tryb gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Możliwe, że jutro podczas PlayStation Showcase 2023 poznamy datę premiery Marvel’s Spider-Man 2 oraz zobaczymy nowy gameplay. Dzisiaj możemy natomiast dowiedzieć się, czy niedawne plotki dotyczące jednej z funkcji gry są prawdziwe.

Marvel’s Spider-Man 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych ekskluzywnych gier powstających wyłącznie z myślą o PlayStation 5. Produkcja opowie historię dwóch bohaterów, a my wcielimy się zarówno w Petera Parkera, jak i Milesa Moralesa. Dlatego część osób miało nadzieję, że tytuł zaoferuje funkcję kooperacji i właśnie w taki sposób przejdziemy nadchodzącego Człowieka Pająka. Oczywiście dla innych byłby to duży błąd, ponieważ liczą na porządnie przygotowaną przygodę single-player. To jak w końcu będzie? Kogo zadowoli deweloper? Jest konkretna odpowiedź.

Kupuj gry z PS Store z “własnym” rabatem

Przy okazji nadchodzących premier na PlayStation, warto wiedzieć, jak na nich oszczędzić. Wszystkie gry i dodatki w PS Store kupisz taniej, uzupełniając fundusze portfela kartami z Instant Gaming:

Spider Man 2 to rasowy single-player

Studio Insomniac Games ucina plotki o potencjalnej funkcji co-op w drugiej części Spider Mana. Studio odpowiedziało na pytanie jednego z graczy na Twitterze, pisząc wprost, że to epicka przygoda single-player.

I jak odnosisz się do takiej odpowiedzi? Dla Ciebie to lepiej, że gra nie pozwoli plątać pajęczyny w kooperacji? Więcej szczegółów o grze powinniśmy usłyszeć już jutro podczas PlayStation Showcase 2023. Transmisja wydarzenia na żywo rozpocznie się w środę, 24 maja o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie