South Park: Snow Day otrzymał zwiastun z rozgrywką. Tego jeszcze nie było!

South Park: Snow Day
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S

South Park: Snow Day to nowa nadchodząca gra w popularnym uniwersum. Fani serialu po dwóch udanych grach RPG otrzymają jednak coś zupełnie innego. Za produkcję odpowiada THQ Nordic, a sama gra będzie zapewne interesująca. W sieci pojawił się nowy zwiastun, który prezentuje rozgrywkę. Możliwe, że będziecie zaskoczeni.

South Park z nowym trailerem

South Park: Snow Day to gra zapowiedziana już jakiś czas temu. Do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć jej „w ruchu”, ale to na szczęście się zmieniło. Do sieci trafił zwiastun przedstawiający rozgrywkę. Co ważne, gra będzie mocno różnić się od dwóch ostatnich gier wydanych w uniwersum. Poprzednie tytuły spod egidy Ubisoftu były grami RPG. Tym razem czeka nas jednak coś zupełnie innego. Zobaczcie sami:

Najnowsza gra w popularnym uniwersum będzie kooperacyjną grą akcji. Wcielimy się w nowego mieszkańca South Park, który dołącza do znanych bohaterów (Cartman, Stan, Kyle, i Kenny) w świętowaniu odwołania lekcji z powodu wielkiej śnieżycy. W grze panuje chaos, a dzieciaki korzystają z okazji do dobrej zabawy. Gra umożliwia jednoczesne przemierzanie świata z trzema znajomymi lub botami-sojusznikami. Gracze biorą udział w szaleńczych walkach między frakcjami i tworzą zupełnie nową historię, ustalając zasady podczas rozgrywki.

Kiedy premiera? Na ten moment nie znamy żadnej konkretnej daty. W sieci widnieje informacja, jakoby miał to być 2024 rok. Nie wiemy jednak, kiedy dokładnie.

Gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, oraz na komputerach osobistych. South Park: Snow Day będzie posiadać polską wersję językową w formie napisów.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie