South Park: Snow Day z datą premiery… i kolekcjonerką z uchwytem na papier toaletowy…

South Park: Snow Day
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S

W sieci pojawił się nowy trailer nadchodzącej gry w uniwersum popularnego serialu. Wiemy już, kiedy na rynku ukaże się South Park: Snow Day, a także jakie wersje gry będą dostępne w poszczególnych cenach. Co ciekawe, tytuł ukaże się również w edycji kolekcjonerskiej. Ta zapewni fanom kilka naprawdę interesujących gadżetów.

South Park: Snow Day nadchodzi na konsole i PC

Nadchodząca gra w popularnym uniwersum nie budzi zbyt pozytywnych emocji fanów. Kooperacyjny tytuł akcji mocno odbiega od świetnie przyjętych gier RPG i niewiele wskazuje na to, aby miał to być hit. Dotychczas mogliśmy zobaczyć m.in. trailer rozgrywki, który niezupełnie przypadł komukolwiek do gustu. Teraz w sieci pojawił się nowy materiał, choć nie wnosi on zbyt wiele nowości. Zresztą, zobaczcie sami:

No nie, nie pasuje mi ta trójwymiarowa grafika. Mam wrażenie, jakby wzięto pierwowzór i dość mocno wypłukano go z klimatu. Dobrze, chociaż, że zachowano charakterystyczne głosy postaci, ale to i tak niewiele. Co jeszcze wynika z prezentowanego wideo? Na pewno to, że poznaliśmy konkretną datę premiery i kilka dodatkowych szczegółów.

South Park: Snow Day ukaże się na rynku już 24 marca 2024 roku. Gra będzie dostępna na PC, Xbox Series X, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Gra w podstawowej wersji będzie wyceniona na 29,99 euro, więcej zapłacimy za edycję Deluxe (49,99 euro). To jednak nie koniec — dostępna będzie bowiem również edycja kolekcjonerska, w skład której wejdzie:

  • Gra
  • Śnieżna kula (wykonana ze szkła i żywicy, wysoka na 17 cm)
  • Uchwyt na papier toaletowy
  • Czapka Cartmana
  • Karty Tarota
  • Soundtrack

Skusicie się? Cena w Polsce to nieco poniżej tysiąca złotych. Swoją drogą, czy tylko mnie dziwi wydawanie gry w śnieżnych klimatach… pod koniec marca?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie