Aż ciężko uwierzyć, że ta gra będzie za darmo. Zobaczcie tylko ten gameplay

Soulframe będzie darmowe, ale ciężko w to uwierzyć | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Soulframe to nadciągająca gra free-to-play od weteranów tego modelu, studia Digital Extreme. Twórcy cenionego Warframe pokazują nowy gameplay!

Czy jakaś gra wyglądała kiedyś tak dobrze, że aż ciężko było uwierzyć w to, iż mowa o tytule free-to-play? Jasne, zdarzało się wiele takich pozycji, ale Soulframe to przecież nowy tytuł od weteranów, którzy wydali hitowe Warframe!

Soulframe na rozgrywce

Nowy tytuł Digital Extreme ma wiele wspólnego z Warframe, ale nie jest to ani kontynuacja, ani żaden spin-off. To zupełnie osobna gra, która jednak wyraźnie rozwija formułę znaną z poprzedniego dzieła studia. Wystarczy tylko rzucić okiem na zaprezentowany niedawno pokaz rozgrywki, aby wiedzieć, że faktycznie jest bardzo podobnie. Tym razem dostaniemy świat niebędący aż tak mocnym science-fiction, a mocno zalatujący również fantasy.

Twórcy już wcześniej nie ukrywali inspiracji Elden Ring. Istnieje więc szansa na to, że wykreowany świat, cały ten lore i kraina dostępna do zwiedzenia będą stały na wysokim poziomie. Gra wygląda dość mocno soulslike’owo, co może być dobrą oznaką, ale może też niepokoić. Pamiętajcie jednak, że mówimy o rozgrywce z wczesnej alfy, także nie bądźcie dla niej aż tak surowi.

Soulframe będzie stawiać na połączenie rozgrywki kooperacyjnej z MMO, a wszystko to osadzone w autorskim, otwartym świecie fantasy. Twórcy chcą zaprezentować historię opierającą się na motywach natury, odbudowy i wskrzeszania świata. Więcej szczegółów o rozgrywce nie znamy. Nie wiemy także, kiedy można spodziewać się jakichś testów bądź też premiery.

Źródło: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/new-gameplay-trailer-for-digital-extremes-free-to-play-action-hybrid-mmorpg-soulframe/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie