Sonic zaliczy mocny powrót w 25 rocznicę serii?

SEGA stopniowo podsyca atmosferę. Co tym razem dostaliśmy?

Kto tęskni za super szybkim jeżem, być może jeszcze w tym roku będzie miał okazję zagrać w kolejny, miejmy nadzieję, że tym razem świetny tytuł z tym bohaterem. Ostatnie produkcje z serii Sonic the Hedgehog okazały się bowiem dosyć mierne i jako wielki fan jeżyka tęsknię za czasami, kiedy każda kolejna gra z niebieskim wciągała bez reszty i na wiele godzin pozwalała zapomnieć o obowiązkach, jedzeniu, spaniu i innych niepotrzebnych funkcjach życiowych.

Naprawdę dobrą grą było wydane na 20 rocznicę serii Sonic Generations. Teraz dobijamy powoli do 25-lecia i SEGA widocznie szykuje kolejny tytuł, który ma uczcić urodziny naszego bohatera. Oficjalnie i wprost niczego jeszcze nie ujawniono, lecz mieliśmy już dwa mocne ślady (do przypomnienia tutaj oraz tutaj) i właśnie otrzymaliśmy kolejny.

Na oficjalnym profilu Sonic the Hedgehog w serwisie Twitter pojawiła się nowa grafika, opatrzona sporą liczba tagów, z których najważniejsze wydają się być dwa ostatnie: #we know you all want a teaser #but maybe they’re already there–have you looked hard enough? (wiemy, ze chcecie dostać teaser, lecz może już go otrzymaliście – szukaliście dokładnie?).

Poniżej wrzucamy wspomnianą grafikę i liczymy, że nowy Sonic będzie powrotem do starych dobrych czasów.

Sonic
Sonic

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.