Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sniper Ghost Warrior Contracts – premiera trybu wieloosobowego opóźniona

Twórcy poinformowali na Twitterze, że aktualizacja wprowadzająca tryb multiplayer dla najnowszej odsłony serii ukaże się nieco później niż planowano.

Update, który poszerza Contracts o tryb dla wielu graczy, miał zadebiutować jeszcze w zeszłym roku. Twórcy serii, polskie studio CI Games, poinformowali kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych, że premiery aktualizacji można spodziewać się dopiero w pierwszym kwartale 2020.

„W zeszłym roku przed premierą Sniper Ghost Warrior Contracts zapowiadaliśmy, że darmowy update wprowadzający tryb multiplayer ukaże się w tym miesiącu [grudniu]. Chcąc upewnić się, że zapewniamy wam najlepsze wrażenia z tej dodatkowej funkcji, zdecydowaliśmy przełożyć jej premierę na pierwszy kwartał 2020 roku. Szczerze przepraszamy za to opóźnienie. Bazując na waszych opiniach na temat stabilnych połączeń, pracujemy obecnie nad wprowadzeniem Amazon GameLift i FleetIQ oraz EasyAntiChat do aktualizacji. Dla dalszych informacji śledźcie nasze strony w mediach społecznościowych”, napisali twórcy.

Sniper Ghost Warrior Contracts trafił na platformy PC, PS4 i Xbox One 22 listopada 2019. W czwartej odsłonie serii gracze trafiają na Syberię, by tam zająć się sprawną eliminacją celów w roli tytułowego snajpera. Gra otrzymała raczej mieszane recenzje – chwalono ją m.in. za satysfakcjonującą rozgrywkę, a krytykowano głównie za liczne niedoróbki techniczne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się