Znamy datę premiery Sniper Elite 5. Jest też wybuchowy zwiastun

Sniper Elite 5 - zrzut ekranu
Newsy

Niedawno zapowiedziano Sniper Elite 5 i nie musieliśmy długo czekać na ujawnienie kolejnych informacji. Właśnie opublikowano nowy zwiastun, w którym ujawniona zostaje też data premiery.

Potwierdzono, że najnowsza odsłona snajperskiej serii ukaże się już 26 maja bieżącego roku. Z grą zapoznamy się na PC (Steam, Epic Games Store oraz Windows Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Co więcej, wcześniej ogłoszono też, że tytuł będzie dostępny od chwili premiery w ofercie usługi Xbox Game Pass.

Zwiastun ujawniający datę premiery spodoba się fanom serii. Są wybuchy, strzelaniny, tajne bronie nazistów, sporo skradania i jeszcze więcej snajperskiej akcji.

Jeśli skusicie się na pre-order Sniper Elite 5, dostaniecie miły prezent w postaci misji z polowaniem na wodza III Rzeszy. Wybierzecie się w niej w Alpy, w których zinfiltrujecie kryjówkę Hitlera i oczywiście spróbujecie go ustrzelić.

Gra otrzyma też przepustkę sezonową. W jej ramach zdobędziecie: dwie misje kampanii, dwie paczki ze skórkami do broni, dwie paczki postaci i sześć paczek z uzbrojeniem. Przepustkę sezonową dostaniecie w ramach edycji Deluxe Sniper Elite 5.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie