Sniper Elite 4 – pierwszy oficjalny gameplay

Sniper Elite 4 – pierwszy oficjalny gameplay
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Tak wygląda produkcja od brytyjskiego studia.

W sieci wylądował pierwszy oficjalny gameplaySniper Elite 4, gry która powstaje pod pieczą studia Rebellion (stworzyli oni takie gry jak Aliens vs Predator, Star Wars Battlefront: Elite Squadron, czy Medal of Honor Underground).

Dziś możemy zobaczyć, jak Sniper Elite 4 spisuje się w akcji. Wrażenie robią przede wszystkim momenty, w których umierający przeciwnik zostaje jakby prześwietlony rentgenem, dzięki czemu dokładnie widzimy, co dzieje się z jego wnętrznościami (coś na wzór X-Ray w Mortal Kombat).

Produkcja ma się ukazać 14 lutego przyszłego roku. My czekamy z niecierpliwością, a wy?

Premiera Sniper Elite 4 przesunięta. Na otarcie łez trochę nowych screenów

Data premiery Sniper Elite 4 to 14 lutego 2017 roku – poinformowało studio Rebellion. Wcześniej planowano wydać grę pod koniec tego roku, lecz chęć dopracowania tytułu wpłynęła na opóźnienie debiutu. Przypominamy, że produkcja powstaje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Na osłodę tej gorzkiej wiadomości deweloperzy opublikowali kilka screenów, prezentujących rozgrywkę ze Sniper Elite 4. Odpalając tytuł gracze przeniosą się w realia II wojny światowej i pokierują poczynaniami strzelca wyborowego. Tym razem akcja będzie się toczyć we Włoszech.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie