Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sniper Elite 4 trafi na Nintendo Switch. Zobacz grę w akcji

Rebellion potwierdziło, że Sniper Elite 4 pojawi się na Nintendo Switch. Twórcy opublikowali świetny zwiastun zapowiadający produkcję.

Nintendo Switch stale rozwija swoją bibliotekę tytułów multiplatformowych. Producenci nie patrzą już na sprzęt Big N przez pryzmat stosunkowo niewielkiej mocy i chętniej decydują się na udostępnianie swoich produkcji fanom Nintendo.

Kolejną z takich gier będzie Sniper Elite 4, które pojawi się na konsoli już w tym roku. Produkcja zostanie odpowiednio przystosowane do słabszej specyfikacji konsoli, ale nie oznacza to, że nie otrzyma nic w zamian.

Gra zostanie wzbogacona o funkcję celowania za pomocą ruchu, zadziała z HD Rumble i wspiera kontrolery Pro. Dodatkowo twórcy zaimplementowali możliwość lokalnej rozgrywki bezprzewodowej pomiędzy posiadaczami dwóch konsol.

SE4 nie zachwyciło recenzentów. Grający narzekali na przeciętną oprawę, powtarzalność względem poprzednich odsłon serii i słabą SI. Możliwość grania w podróży lub z łóżka to jednak inna para kaloszy niż standardowa rozgrywka. Jeśli oczekujecie przyjemnej strzelanki z możliwością skradania, to raczej warto dać grze szansę.

Sniper Elite 4 pojawi się na Switch już 17 listopada. Produkcję można dodawać do listy życzeń na Nintendo eShop.

Gra jest dostępna także na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się