Sniper Elite 4 – Karl Fairburne w akcji

Sniper Elite 4
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Twórcy gry przedstawiają głównego bohatera.

W czwartej odsłonie gry Sniper Elite gracze po raz kolejny wcielą się w Karla Fairburne’a. Studio Rebellion postanowiło dzisiaj przybliżyć nam jego sylwetkę, a wszystko to dzięki materiałowi, który możecie zobaczyć poniżej.

Dla przypomnienia dodamy, że Sniper Elite 4 ukaże się 14 lutego na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. W produkcji ukazane są różne fronty II wojny światowej z perspektywy tytułowego snajpera.

Jak dokładnie prezentuje się sylwetka protagonisty, możecie przekonać się oglądając poniższy materiał.

Sniper Elite 4 – dodatkowa misja z eliminacją Hitlera

Producent Sniper Elite 4 przedstawił nowy materiał wideo, który prezentuje dodatkową misję nazwaną Cel: Führer. Zwartość będzie udostępniona wszystkim graczom, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na produkcję. Oprócz nowej misji dla trybu Kampanii, udostępniony będzie pakiet dodatkowych skórek kamuflażowych do karabinów.

Co sądzicie o Sniper Elite 4? Napiszcie w komentarzach pod tekstem.

Sniper Elite 4 – pierwszy rzut okiem na fabułę

Studio Rebellion przedstawiło pierwszy zwiastun prezentujący fabułę w grze Sniper Elite 4. To jeden z całej serii zaplanowanych materiałów w tym temacie. Dzięki materiałowi możemy zobaczyć trochę nowych scen z gry, Włochy z roku 1943 oraz inne interesujące elementy produkcji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie