Sniper Elite 4 – fabuła, ustawienia, funkcje i tryby. Ten gameplay trailer wszystko wyjaśnia

Sniper Elite 4 – fabuła, ustawienia, funkcje i tryby. Ten gameplay trailer wszystko wyjaśnia
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Trochę szczegółów w pigułce.

Rebellion prezentuje kolejny materiał z oczekiwanej gry Sniper Elite 4. Filmik zawiera w sobie bombę informacyjną odnośnie wielu aspektów produkcji, zatem można go uznać za niezły wstęp do samej rozgrywki.

Przypominamy, że premiera Sniper Elite 4 już za niecałe dwa tygodnie. Tytuł wyląduje 14 lutego na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Sniper Elite 4 – Karl Fairburne w akcji

W czwartej odsłonie gry Sniper Elite gracze po raz kolejny wcielą się w Karla Fairburne’a. Studio Rebellion postanowiło dzisiaj przybliżyć nam jego sylwetkę, a wszystko to dzięki materiałowi, który możecie zobaczyć poniżej.

Sniper Elite 4 – dodatkowa misja z eliminacją Hitlera

Producent Sniper Elite 4 przedstawił nowy materiał wideo, który prezentuje dodatkową misję nazwaną Cel: Führer. Zwartość będzie udostępniona wszystkim graczom, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na produkcję. Oprócz nowej misji dla trybu Kampanii, udostępniony będzie pakiet dodatkowych skórek kamuflażowych do karabinów.

Co sądzicie o Sniper Elite 4? Napiszcie w komentarzach pod tekstem.

Sniper Elite 4 – pierwszy rzut okiem na fabułę

Studio Rebellion przedstawiło pierwszy zwiastun prezentujący fabułę w grze Sniper Elite 4. To jeden z całej serii zaplanowanych materiałów w tym temacie. Dzięki materiałowi możemy zobaczyć trochę nowych scen z gry, Włochy z roku 1943 oraz inne interesujące elementy produkcji.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie