SMOK Tomasza Bagińskiego już do obejrzenia!

Zapraszamy na seans.

Tomasz Bagiński znany jest przede wszystkim z genialnej Katedry, a wśród graczy z filmowych przerywników do serii Wiedźmin. Reżyser pokazał właśnie swoje najnowsze dzieło.


To pierwsza część projektu Polskie legendy, który jest częścią kampanii serwisu Allegro, mającej na celu przybliżyć współczesnym mieszkańcom naszego kraju stare legendy. Wszystko zostało podane w sposób totalnie zaskakujący.

SMOK możecie zobaczyć poniżej. Kolejny film, noszący tytuł Twardowsky, zostanie natomiast opublikowany 15 grudnia.

Gród Kraka i jego mieszkańcy są w niebezpieczeństwie. Miastu zagraża Smok, który jednak nie przypomina wcale legendarnego potwora. To wytatuowany i mocno umięśniony Adolf Kamchatkov oraz jego ogromna latająca maszyna. Wielki amator pięknych Polek, które porywa i przetrzymuje w swojej kryjówce mieszczącej się w jednej z podmiejskich willi. Jedną z porwanych dziewczyn jest Ola, w której podkochuje się młody geniusz i konstruktor robotów, Janek. Władze miasta są bezradne, nikt nie wie jak powstrzymać Smoka. Podobnie jak w baśni, chłopak wpada na pomysł jak przechytrzyć potwora, mając na szczęście dostęp do technologii zdecydowanie nowocześniejszych od tych, którymi dysponował Szewczyk Dratewka – czytamy w opisie filmu SMOK.

I co powiecie na taki materiał?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

57 Shares
Share57
+1
Tweet