Niektórzy w to grali dla brutalnych finisherów. Nie, nie chodzi o Mortal Kombat

Sleeping-Dogs
Newsy PC PS4 XOne

Jak słyszymy o finisherach, i że są niezwykle brutalne, to niemal każdy gracz podnosi rękę krzycząc Mortal Kombat! Ale oczywiście nie tylko ta gra opływała nadziewaniem na haki i wypruwaniem flaków. Pamiętacie jeszcze Sleeping Dogs?

O Sleeping Dogs przypomniałem sobie właśnie teraz, a to za sprawą poniższego krótkiego materiału, który pokazuje, że “tam przeciwnika to musiało naprawdę boleć”. Tytuł u nas mało popularny i często błędnie uważany za klon GTA lub coś pokroju Watch Dogs. No, podobna jest tutaj na pewno… trzecioosobowa perspektywa. I lanie po mordzie. Ale to zupełnie inna produkcja z wyjątkowym klimatem.

Sleeping Dogs jest pełen akcji, pościgów i bijatyk. Te, jak część z Was zapewne pamięta, posiadały pomysłowe i zróżnicowane “wykończeniówki”. Na filmiku widać wbijanie na hak, wbijanie na ryby piły, jest spotkanie twarzą w twarz z piraniami i inne cuda.

Dajcie znać, czy w ogóle graliście w Sleeping Dogs. Jeśli nie, to od razu warto sięgnąć po wydanie Definitive Edition zawierające wszystkie dostępne wcześniej pakiety DLC oraz liczne ulepszenia techniczne i wizualne.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie