Świetna promocja na Steam. Gangsterska produkcja przeceniona o 85%

Świetna promocja na Steam. Gangsterska produkcja przeceniona o 85%
Newsy PC

Warto skorzystać z okazji.

Na Steam pojawiła się bardzo dobra promocja, w której można kupić grę Sleeping Dogs: Definitive Edition w cenie 4,49 euro. Produkcja została przeceniona o 85% – wcześniej kosztowała 29.99 euro.

Sleeping Dogs: Definitive Edition to pakiet, który zawiera podstawową wersję gry oraz wszystkie wydane do niej DLC. Produkcja ma spory otwarty świat, więc powinna zadowolić fanów gatunku gier akcji.

Hongkong to oświetlone neonami miasto, które nigdy nie zasypia. Jego egzotyczne lokacje i zatłoczone ulice stanowią schronienie dla owianych złą sławą triad – jednych z najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Graj jako Wei Shen, wszechstronnie uzależniony policyjny tajniak, któremu polecono rozbicie triad od środka. Musisz dowieść swojej wartości, brutalnie wspinając się po szczeblach przestępczej kariery i biorąc udział w zbrodniach, cały czas zachowując swą tożsamość w tajemnicy. Niszcz przeciwników w bezwzględnych starciach wręcz dzięki niezrównanemu systemowi wschodnich sztuk walki. Zdominuj zatłoczone ulice Hongkongu w emocjonujących nielegalnych wyścigach. Szalej podczas dynamicznych strzelanin. Hongkong to w Sleeping Dogs twój plac zabaw – czytamy w opisie produkcji na Steam.

Źródło: Steam

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie