W tej grze zapolujecie na księżniczkę zamiast ją ratować

Slay the Princess wysyła gracza na polowanie na księżniczkę
Newsy PC

Co by się stało, gdyby gry kazały graczom upolować księżniczkę, a nie ratować ją z wieży lub łap złego potwora? Oto Slay the Princess – horror, który chce zaskoczyć graczy.

Jesteś na ścieżce w lesie, na końcu tej ścieżki jest chatka. A w piwnicy tej chaty jest księżniczka. Jesteś tu, aby ją zabić. Jeśli tego nie zrobisz, będzie to koniec świata” – tak wita graczy opis na Steam omawianego tytułu. W grze wcielamy się w jegomościa wysłanego z misją pozbycia się pewnej księżniczki, która jest kosmicznym stworem zagrożeniem dla okolicznej ludności. Tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się zabić problematyczną potworzycę księżniczkę, czy jednak zdecydujemy się na obranie innej ścieżki.

Slay the Princess jest u podstaw horrorową powieścią wizualną z elementami RPG. Twórcy oddadzą w ręce graczy możliwość podjęcia decyzji w istotnych momentach i obiecują w tej kwestii sporo wolności. Nie zabraknie też gęstego klimatu i wielowątkowej fabuły. Zapowiada się strasznie ciekawie.

Za produkcję odpowiada zespół Black Tabby Games, czyli twórcy bardzo wysoko ocenianego Scarlet Hollow. Premiera Slay the Princess powinna mieć miejsce w drugim lub trzecim kwartale przyszłego roku. Niedługo twórcy udostępnią darmową wersję demonstracyjną, dzięki której każdy będzie mógł sprawdzić grę przed premierą.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia