Skyrimowa babcia dostała wielką paczkę z prezentami od Bethesdy

Skyrim - babcia pokazuje prezenty od twórców gry
PC PS3 PS4 PS5 Switch X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Kojarzycie skyrimową babcię, czyli jedną z najpopularniejszych youtuberek grających w Skyrim? Niedawno otrzymała od Bethesdy spory kosz z prezentami.

To bardzo miły gest, gdy twórcy jej ulubionej gry tak się o nią martwią.

Skyrim ponad wiekiem

Skyrimowa babcia to tak naprawdę Shirley Curry, czyli miła, starsza pani, która zaistniała swoim uwielbieniem do TES V. Wideo ze swoich zmagań z pozycją od Bethesdy regularnie zamieszczała na YouTube, gdzie udało jej się zebrać niemal milion fanów. Popularna youtuberka przeszła jednak niedawno udar, a widzowie zaczęli niepokoić się jej kondycją.

Wiele wskazuje na to, że jest już lepiej, gdyż kobieta wróciła ze szpitala i niedawno nagrała kolejny filmik, choć tym razem nie grała na nim w Skyrim. Zamiast tego pokazała kosz z prezentami, który otrzymała od twórców jej ulubionej gry.

W środku znalazły się m.in. kolekcjonerskie figurki, płyta winylowa czy specjalna książka kucharska. Łącznie jest tego naprawdę sporo, a znalazło się nawet miejsce do odręcznie napisanego przez Jessice Finster z Bethesdy listu. W ten sposób deweloperzy chcieli życzyć skyrimowej babci rychłego powrotu do zdrowia. 85-latka dostała od nich już m.in. wielki bukiet kwiatów.

Niedawno Curry doznała udaru mózgu i niestety spowodował on, iż fani zaczęli niepokoić się, czy wszystko u niej w porządku i czy filmy z jej ulubionej gry wciąż będą trafiać na kanał. Okazuje się, że jak najbardziej – najnowsze wideo trafiło do widzów zaledwie wczoraj. Youtuberka ogrywa aktualnie Special Edition.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie