Skull & Bones coraz bliżej? Gra mogła porzucić poprzednią generację

Skull & Bones coraz bliżej. Złe wieści dla posiadaczy starszych generacji
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Świetne wieści dla tych, którzy nie mogą doczekać się Skull & Bones. Piracka gra Ubisoftu może być całkiem blisko. Chyba że macie starsze konsole…

O pirackim Skull & Bones przez bardzo długi czas było niepokojąco cicho. Może i Ubisoft regularnie przyznawał, że gra powstaje, ale graczom jakoś nie chciało się za bardzo w to wierzyć. Wszystko zmieniło się za sprawą niedawnych materiałów. Te wskazują, że tytuł nie tylko ma się dobrze, ale i prace zmierzają ku końcowi. Potem sam Ubisoft postanowił przypomnieć, że S&B faktycznie ma się ukazać.

Niedawno tytuł ten dostał ocenę kategorii wiekowej w Korei Południowej. Tego typu ratingi przyznaje się grom, które nie są zbyt odległe od premiery. Teoretycznie oznacza to więc, że oczekiwana gra Ubi może niebawem wyjść. Jakby tego było mało – jak informuje serwis Twisted Voxel, kolejną kategorię wiekową przyznano w Brazylii. Płyną jednak z niej nieco ciekawsze wnioski niż potencjalna rychła premiera.

Do tej pory Skull & Bones miało ukazać się na PC, PS5, Xbox Series X i S, Xbox One, PlayStation 4. Nowa kategoria wiekowa wskazuje na to, że gra zmierza również na Stadię. Niestety, porzuca rzekomo platformy poprzedniej generacji. W ocenie nie uwzględniono wersji na last-geny, co może sugerować, że premiera po prostu ominie te sprzęty. W najlepszym przypadku mogłoby oznaczać to, że gra nie będzie wspierała cross-gen.

S&B zapowiada się na ten moment dość enigmatycznie. Ubi, choć pracuje nad grą wiele lat, bardzo niechętnie wypowiadało się na jej temat. Gdy już się ukaże – kto wie, czy nie rzuci rękawicy Sea of Thieves, czyli obecnie bodaj najpopularniejszej sieciowej grze o piratach. Miejmy nadzieję, iż nie będziemy musieli zbyt długo się tym niepokoić, a tytuł faktycznie jest coraz bliżej premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie