Czekasz na Skull & Bones? Masz kolejny powód do radości

Skull & Bones - pani piratka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W kwietniu Ubisoft opublikowało nowy teaser Skull & Bones, czym podgrzało oczekiwania graczy. Teraz pojawił się kolejny trop wskazujący, że niedługo ujrzymy nowe materiały z gry.

Południowokoreańska organizacja klasyfikacyjna opublikowała ocenę gry – zauważyło VGC. Oznacza to, że produkcja albo chyli się ku końcowi, albo niedługo zaprezentowany zostanie kolejny pokaz rozgrywki. Pewne jest to, że Ubi szykuje graczy na zrzut nowych informacji na temat pirackiej gry.

Ocena klasyfikacyjna zdradza, że w grze pojawią się sceny nieodpowiednie dla młodszych graczy. Na ekranie ujrzymy postacie spożywające alkohol i palące tytoń oraz sceny przemocy – tego nie mogło zabraknąć w grze o piratach, prawda?

Nadal nie znamy daty premiery Skull & Bones. Ubisoft niedawno potwierdziło, że gra ukaże się maksymalnie do końca marca 2023 roku. Debiutu spodziewałbym się jednak nieco wcześniej – oczywiście zakładając, że tytuł nie zostanie po raz kolejny opóźniony. Przypominam, że pozycja miała pierwotnie zadebiutować jeszcze w 2018 roku, a jej premierę przesuwano aż cztery razy. Warto też dodać, że produkcja ruszyła w 2013 roku, więc ubisoftowe Czaszki i Kości powstają od prawie dekady.

Przecieki ujawniły, że Skull & Bones pozwoli graczom przejść ścieżkę od skromnego rzezimieszka po śpiący na złocie postrach Oceanu Indyjskiego. Trzon rozgrywki stanowią oczywiście sieciowe bitwy morskie, ale nie zabraknie też pieszych spacerów po lądzie. Zapomnijcie jednak o walce w zwarciu rodem z Assassin’s Creed: Black Flag – Skull & Bones stawia na efektowne starcia okrętów.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie