W Skull & Bones niebawem zagrają pierwsi gracze. Tutaj zapiszecie się na testy

Skull & Bones - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Po wielu latach niepewności nareszcie dostaliśmy bardzo pozytywne wieści o Skull & Bones. Twórcy zapowiedzieli, że niebawem ruszą pierwsze testy ich długo wyczekiwanej produkcji.

O Skull and Bones słyszało się na przestrzeni ostatnich lat w zasadzie bardzo mało. Niedawno jednak insider branży growej, Tom Henderson, a także CFO Ubisoftu, Frederick Duguet, poinformowali na temat pozytywnego nastawiania względem prac nad grą. Okazuje się, że rzeczywiście ich optymizm nie był czymś nieuzasadnionym. Wczoraj na oficjalnym profilu na Twitterze twórców produkcji pojawiła się poniższa wiadomość.

Rozpoczynamy Program Insiderów – wyjątkową okazję dla wybranych osób do przetestowania wczesnych wersji Skull and Bones i podzielenia się opiniami. Zgłoś się już teraz, jeśli uważasz, że masz to, czego potrzebujesz!

W tym momencie na polskiej stronie S&B można już zgłosić swoje zainteresowanie wzięciem udziału we wspomnianych testach. Link do niej znajdziecie w tym miejscu. Szczerze mówiąc, jest to dla mnie gra-legenda i sam nie mogę się doczekać, aż zobaczę rozgrywkę z niej na własne oczy.

Jeśli na przestrzeni lat zapomnieliście, czym w zasadzie jest S&B, obejrzyjcie poniższy zwiastun produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie