Skazana – jeden z najlepszych polskich seriali niebawem ponownie na TVN-ie. Kiedy premiera 3. sezonu?

skazana sezon 3 kiedy na tvn
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

3. sezon serialu pt. Skazana pojawił się jesienią ubiegłego roku na platformie Player. Już niebawem wyemitowany będzie także w telewizji TVN. Kiedy?

Jeśli jesteście szczególnie wiernymi fanami serialu pt. Skazana, to z pewnością wiecie, że na platformie VOD o nazwie Player, dostępne są jak dotąd 3 pełne sezony tej właśnie produkcji. Jednak jeśli platformy tej nie subskrybujecie, to z pewnością świetną informacją będzie dla Was to, że już wkrótce w telewizji TVN rozpocznie się emisja 3. sezonu. Na pierwszy odcinek stacja zaprasza już 15 kwietnia tego roku o godzinie 21:35. O czym będzie opowiadać “nowy” sezon? O tym wszystkim już poniżej. (UWAGA: kolejne akapity zawierają SPOILERY).

Skazana Sezon 3 – o czym będzie seria?

Ci, którzy oglądali już trzecią serię serialu twierdzą niemal zgodnie, że jest to najlepszy jak dotąd sezon. Oferuje on jeszcze więcej napięcia, intryg, i dramatycznych zwrotów akcji. Fabuła kontynuuje historię osadzonych w penitencjarnym piekle, gdzie kierownik Hepner utrzymuje reżim twardych zakazów i ograniczeń. Osadzeni, w tym Campina, Shiba i Francy, odczuwają na własnej skórze surowość nowych przepisów. To właśnie one, jako świadkinie mrocznych wydarzeń w darknecie, stanowią zagrożenie dla Hepnera, który obawia się ich zeznań. W międzyczasie na oddziale matki i dziecka, Kosa cieszy się swoim macierzyństwem, lecz pojawiają się niepokojące siniaki na ciele jej syna, Mikiego. To prowadzi do podejrzeń o znęcanie się nad dzieckiem, co komplikuje sytuację w więzieniu. Niespodziewane wydarzenia mają również wpływ na samą Alicję, która widzi nadzieję na sprawiedliwość, kiedy to Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. Mimo to, Serafin, który pragnie zemsty, wątpi, czy to przyniesie spokój. Skazana sezon 3 zapowiada się nie tylko pod względem fabuły, ale również obsady. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy znane twarze, które wcielają się w swoje postaci z pasją i zaangażowaniem. Agata Kulesza powraca jako Alicja Mazur, a Aleksandra Adamska wciela się w postać Patrycji Cichy „Pati”. Adam Woronowicz odgrywa rolę kierownika penitencjarnego Sylwestra Hepnera, którego obecność staje się jeszcze bardziej kluczowa w nowej serii.

Źródła:
https://www.serialowa.pl/473959/skazana-sezon-3-kiedy-premiera-tvn/
https://rodzicielskieinspiracje.pl/skazana-sezon-3-data-premiery-kiedy-nowe-odcinki-na-player/

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie