Najpierw kategoria wiekowa, teraz nowy screen. Silent Hill wycieka coraz bardziej

Silent Hill: The Short Message do ogrania od razu po State of Play | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wychodzi na to, że faktyczne istnienie nowego Silent Hill potwierdzone zostanie jeszcze przed oficjalną zapowiedzią. Do internetu trafił nowy obrazek.

Nie da się już chyba zliczyć liczby plotek dotyczących Silent Hill, które poznaliśmy w ostatnim czasie. Najważniejszym wydarzeniem dla fanów marki legendarnych horrorów był z pewnością olbrzymi wyciek obrazków z gry. Widać na nich m.in. dziwacznego potwora z “karteczek”, potencjalną bohaterkę czy zniszczony budynek. Później do sieci trafiło jeszcze więcej.

Za drugim razem dostaliśmy jednak nie tylko obrazki z projektu Silent Hill Sakura, ale też z remake’u “dwójki”. Za ten odpowiadać ma krakowskie studio Bloober Team, choć są to jedynie plotki. Fani jednak zastanawiają się, co z pełnoprawną kontynuacją? Ta rzekomo ma powstawać, a w prace jest zaangażowany “uznany japoński deweloper”. Plotek nie brakuje, ale konkretów już jak najbardziej.

Teraz do sieci trafił kolejny obrazek przypominający klimatem P.T. Jakby tego było mało, potwierdza on wcześniejsze wycieki i przypuszczenia na temat samej gry. Leaker DuskGolem na Twitterze już wcześniej zaznaczał, że w grze dużą rolę odegra system wysyłania wiadomości SMS. Teraz podkreśla to jeszcze raz. To on rzekomo wrzucił nowy obrazek na Discorda, po czym szybko go usunął. W internecie jednak nic nie ginie i screen szybko dostał się do szerszego grona odbiorców.

Widzimy na nim spowity mrokiem korytarz opuszczonego budynku oraz wysyłane wiadomości SMS. Wedle tłumaczenia z forum ResetEra, dwie dziewczyny dyskutują o śmierci innej. Co ciekawe, jedna ze wspomnianych postaci może być odgrywana przez aktorkę Fadile Waked, która ponoć… współpracowała z Hideo Kojimą. Wszystko zaczyna się zbierać w całość, prawda? Warto zaznaczyć, że zaledwie dzisiaj rano pisaliśmy o nadaniu kategorii wiekowej grze Silent Hill: The Short Message w Korei.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie