Nowe Silent Hill ma być już blisko. Fani “nie będą musieli czekać dużo dłużej”

Silent Hill
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

O wielkim powrocie Silent Hill mówi się coraz częściej, ale konkretnych zapowiedzi wciąż brakuje. Wiarygodny dziennikarz twierdzi, że wyczekiwane przez wielu graczy ogłoszenie jest jednak blisko.

Redaktor naczelny VideoGamesChronicle, Andy Robinson, odniósł się do współtworzonego przez siebie artykułu, w którym sugerowano, że rzeczona marka Konami faktycznie dostanie nowe gry, ale na ich zapowiedź prawdopodobnie będzie trzeba jeszcze poczekać. Dziennikarz sprostował jednak tę wiadomość i twierdzi, że jego źródła wskazują na nieodległe ogłoszenie powrotu Cichego Wzgórza.

Słyszałem od kilku osób, że ujawnienie Silent Hill może nastąpić wcześniej niż sugerowałem w moim dzisiejszym artykule. Jak w przypadku wszystkich doniesień na temat terminów, nie brałbym tego za pewnik, ale fani prawdopodobnie nie będą musieli czekać dużo dłużej.

– napisał dziennikarz Andy Robinson na Twitterze

Oczywiście doniesienia mówiące o powrocie Silent Hill to wciąż nieoficjalne wieści. Choć wskrzeszenie znanej marki zdaje się być już czymś niemal pewnym, do przecieków mimo wszystko należy podchodzić z dystansem.

Ostatnia produkcja związana z marką Konami zadebiutowała w 2014 roku. Było to słynne P.T., czyli grywalny zapowiadający ostatecznie anulowany reboot serii.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie