Serial Wiedźmin od Netflixa. Ta fotka powinna Was zainteresować!

Tym razem dobre wieści!

Lauren Schmidt Hissrich, producentka serialu Wiedźmin, opublikowała na Twitterze zdjęcie (zamieszczamy poniżej), które powinno zainteresować wszystkie osoby czekające na małoekranowego Geralta.

Fotka przedstawia fragment ostatniej strony skryptu pilotażowego odcinka serialu Wiedźmin. Można zatem powiedzieć, że scenariusz chociaż do niego jest już gotowy. Oczywiście Lauren Schmidt Hissrich nie ujawniła żadnych szczegółów historii, co specjalnie nas nie dziwi.

Niedawno producentka pisała na Twitterze, że serial Wiedźmin od Netflixa znajduje się jeszcze w powijakach.

– Prawda jest taka, że w tej chwili zbieram pomysły, piszę, czytam, słucham i mało śpię. To bardzo samotna praca z wyjątkiem momentów, kiedy rozmawiam z Wami – zaznacza Lauren Schmidt Hissrich. – Ogromny i utalentowany zespół #TheWitcher (w tym Netflix) również zajmuje się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami – dodaje.

– Kiedy przejdziemy do następnej fazy – castingi, lokalizacje, liczba odcinków, orientacyjne daty – wszyscy połączą swoje siły. Jest to oczywiście faza, o której wszyscy tak rozpaczliwie chcą się dowiedzieć, ale o której nie mogę jeszcze powiedzieć zbyt wiele – pisze producentka serialu Wiedźmin.

Serial Wiedźmin od Netflixa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.