8 premier na obecny tydzień. Assassin’s Creed i łapanie potworów

Nowy rok powoli się rozkręca.

Styczeń nigdy nie należał do miesięcy, w których był wysyp największych hitów, niemniej jednak w tym roku udało nam się znaleźć kilka produkcji, na które warto zwrócić uwagę. A dodać trzeba, że mowa jest wyłącznie o jednym z tygodni.

Nasze zestawienie premier tygodnia rozpoczynamy od Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones. To dodatek fabularny, który kontynuuje historię rozwoju Bractwa, prezentując świat cztery lata po wydarzeniach z Assassin’s Creed Origins, kiedy to asasyni wchodzą w konflikt z rzymskimi okupantami w nowym regionie, Synaju.

Dodatek podwyższy możliwość maksymalnego rozwoju bohatera do 45 poziomu, co umożliwi graczom dalszy postęp i modyfikowanie postaci. Gracze uzyskają również dostęp do czterech nowych legendarnych broni, nowego stroju, dwóch nowych wierzchowców,wielu nowych modeli broni oraz dwóch dodatkowych poziomów rozwoju dla całego wytwarzanego ekwipunku. Dodatek The Hidden Ones dostępny będzie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej. Będzie go można również kupić oddzielnie w cenie 39,99 złotych od 23 stycznia 2018 roku.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 23 stycznia
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej stronie znajdziecie gorącą premierę na konsole.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.