Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Serial Wiedźmin Netflixa – sceny z castingów niepokoją fanów, Lauren Hissrich odpowiada

W sieci znalazły się nie tylko filmiki prezentujące castingi na Geralta i Yennefer, lecz również fragmenty pisane, które rzekomo pochodzą ze scenariusza serialu Wiedźmin. 

Showrunnerka serialu Wiedźmin Netflixa, Lauren Hissrich, ma ręce pełne roboty nie tylko przy ogarnianiu produkcji, lecz również przy kontaktach ze społecznością, która wciąż zadaje pytania na Twitterze, stawia zarzuty, chwali bądź gani. Tym razem Lauren Hissrich odpowiada na obawy związane ze scenami prezentującymi interakcję Geralta z Yennefer, które wyciekły do sieci i rzekomo pochodzą ze scenariusza serialu.

Serial Wiedźmin Netflixa – nie ma się czego obawiać

Kto chce zerknąć na wycieki, niech skacze na Reddita pod ten adres. Użytkownik, który wrzucał sceny na forum, podkreślał, że pochodzą one ze scenariusza przygotowanego specjalnie na castingi i nie znajdziemy ich w serialu. Sama Lauren Hissrich jeszcze przed castingami zaznaczała, że jeśli coś przedostanie się do sieci, nie będą to sceny z prawdziwego scenariusza. Nie każdy widocznie przyjął to do wiadomości i showrunnerka ponownie musi zająć stanowisko w tej sprawie.

Pamiętasz jak mówiłam, że strony z castingu mogą przedostać się do sieci, lecz nie ma się co przejmować, ponieważ nie są to prawdziwe sceny oraz fabuła serialu? Stało się, tak jak przypuszczaliśmy. Nie martw się. Wszystko w świecie Wiedźmina jest w porządku – zaznacza Lauren Hissrich na Twitterze.

Dobrze zatem wiedzieć, że twórcy serialu Wiedźmin strzegą prawdziwego scenariusza jak oka w głowie i wszystko, co nieoficjalnie przedostaje się do sieci, nie prezentuje fabuły, którą zobaczymy na małym ekranie.

Serial Wiedźmin Netflixa – Budapeszt – Węgry

Serwis Geeks WorldWide donosił niedawno (powołując się na informacje z Omega Underground), że osiem odcinków serialu Wiedźmin będzie kręconych w Budapeszcie, czyli stolicy Węgier. Według wspomnianego źródła, inne europejskie lokalizacje mogą zostać dodane w późniejszym czasie – choć wydaje się, że głównym punktem zainteresowania Netflixa będą jednak Węgry.

Choć rewelacje od Omega Underground są niepotwierdzone i portal nie podaje, skąd posiada takie informacje, Budapeszt wydaje się bardzo prawdopodobnym miejscem. Netflix miał już przyjemność kręcić w tym mieście serial Marco Polo. Tutaj też powstawały zdjęcia do takich filmów jak Polowanie na czarownice, Herkules, Van Helsing czy Robin Hood: Początek.

Według wcześniejszych informacji, zdjęcia do serialu Wiedźmin Netflixa miałyby powstawać m.in. w Polsce, czego bardzo byśmy sobie życzyli. Możliwe jednak, że na naszej ziemi powstaną jedynie mniejsze epizody serialu. Kamerzyści mają rozpocząć prace na przełomie 2018 i 2019 roku.

Serial Wiedźmin Netflixa – Geralt, Yennefer i inni

Odnośnie tego, kto zagra Geralta w serialu Wiedźmin, nie wiemy nic pewnego. W połowie sierpnia do sieci przedostał się filmik z castingu, gdzie do roli Białego Wilka startował Max Beesley, brytyjski aktor, który zagrał w takich filmach jak “Ocaleni”, “Hotel Babylon”, “Ostatni wróg”, czy “Torque: Jazda na krawędzi”. Wcześniej swoje zainteresowanie rolą Geralta wyrażał Henry Cavill, czyli filmowy Superman.

W pierwszej połowie lipca mieliśmy natomiast kilka filmików z aktorkami, które chciałyby wystąpić w serialu Wiedźmin Netflixa jako Yennefer z Vengerbergu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%